Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

niedziela 14.03.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Rodzinom i osobom samotnym, które złożyły daninę serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez parafię.

3. W piątek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,

4. W piątek droga krzyżowa z udziałem dzieci o godz. 16.30 na którą zapraszamy chłopców z klasy III ze Szkoły nr.2  i 17.00 na którą zapraszamy dziewczynki z klasy III również ze Szkoły nr.2 ; z udziałem młodzieży i dorosłych bezpośrednio po zakończeniu Mszy wieczornej.

5. Członków i sympatyków Akcji Katolickiej zapraszamy na Mszę Św. w sobotę o godz. 16.00.

6. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.00 transmitowane na żywo na profilu YouTube u p. Organisty, bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00.

7. Pod chórem zostały wyłożone koperty na Daninę Diecezjalną. Można ją składać podczas składki lub na konto parafialne.

8. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach na tacę lub wrzucić do skarbonki w kaplicy adoracji przy Sercu Bożym.

9. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny". Mamy jeszcze kilka egzemplarzy „Gościa Niedzielnego Ekstra” w całości poświęconego św. Józefowi- cena 9 zł.

11.  Do wieczności odeszli:

+ Maria Lisek,

+ Kazimierz Kosiorek.