Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną

niedziela 25.04.2021

2. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

3. W czwartek przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy oraz Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej w salce św. Jana Pawła II.

4. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe: w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. O godz. 21 zapraszamy na apel jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

5. Pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.15 medytacja i różaniec.

6. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

8. Do wieczności odeszli:

+ Marek Papierz,

+ Jan Rybarczyk,

+ Tadeusz Wittchen,

+ Janina Uryzaj,

+ Roman Genge(pog. w pon).