Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

niedziela 07.03.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes” wyniosła 916 złotych i 50 groszy.

2. W piątek imieniny obchodzi ks. Kan. Proboszcz. W Jego intencji modlić się będziemy podczas Mszy Św. wieczornej.

3. W piątek droga krzyżowa z udziałem dzieci o godz. 16.30 na którą zapraszamy chłopców z IIIc ze Szkoły nr.1 i 17.00 na którą zapraszamy dziewczynki z IIIc; z udziałem młodzieży i dorosłych bezpośrednio po zakończeniu Mszy wieczornej.

4. Zbiórka ministrantów w piątek po wieczornej drodze krzyżowej. Zapraszamy nowych chłopców, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana.

5. W sobotę przypada 8. rocznica wyboru papieża Franciszka.

6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez parafię.

7. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.00 transmitowane na żywo na profilu YouTube u p. Organisty, bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00..

8. Pod chórem zostały wyłożone koperty na Daninę Diecezjalną. Można ją składać podczas składki lub na konto parafialne. Rodziną i osobą samotnym, które złożyły daninę serdeczne Bóg zapłać.

9. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach na tacę lub wrzucić do skarbonki w kaplicy adoracji przy Sercu Bożym.

10. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu Youtube u p. Organisty oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

11. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

12. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny". W Gościu Niedzielnym zamieszczona jest Nowenna do św. Józefa do odmawianie od 10 marca.

13.  Do wieczności odeszli:

+ Henryk Horoszkiewicz.

14. W poniedziałek 8 marca przypada Dzień Kobiet. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.