Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

niedziela 13.12.2020

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie wyniosła 652 zł . Zbiórka na biedne kościoły w Polsce wyniosła 639złotych i 30 groszy.

2. Dzisiaj taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez Parafię.

3. Od dzisiaj przez cały tydzień będą trwać kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.

4. Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 są sprawowane Msze Św. roratnie z kazaniem dla dzieci. Wszystkie roraty oraz w niedzielę Msze Św. o godz. 9.00 i 13.00 są transmitowane na profilach Facebook i Youtube u p. Organisty.

5. Od poniedziałku do soboty spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00 i od godz. 17.00 do 18.00. Osoby, które pragną przystąpić do spowiedzi adwentowej prosimy, aby nie odkładały tego na ostatnią chwilę.

6. Po Mszach niedzielnych w salce św. Jana Pawła II można nabywać opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom małe w cenie: 7 zł i duże w cenie: 15.50 zł. Wychodząc z kościoła ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny za dobrowolną ofiarę przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla służby liturgicznej.

7. W kościele może uczestniczyć w liturgii 25 osób. Przypominamy o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

8. Ze względów na pandemię nie będzie obchodu chorych przed Świętami Bożego Narodzenia. Do chorych udajemy się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia po indywidualnym wezwaniu zgłoszonym na probostwie lub w biurze parafialnym.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10.  Do wieczności odeszli:

+Tadeusz Kandulski,

+ Henryk Fajfer