Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę zwykłą

niedziela 17.01.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza w minioną niedzielę wyniosła 3311 złotych i 50 groszy.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Judaizmu.

3. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.

4. Członków kręgu biblijnego zapraszamy w poniedziałek na Mszę Św. wieczorną.

5. W tym tygodniu odbędą się spotkania grup do bierzmowania w formie zdalnej. Klasy siódme dziewczyny i chłopcy we wtorek o godz. 18.30. Klasy ósmy dziewczyny i chłopcy we wtorek o godz. 19.00. Transmisja na profilu Facebook i Youtube u p. Organisty. Linki zostaną umieszczone na stronie internetowej Parafii.

6. Zbiórka ministrancka w formie zdalnej odbędzie się w środę o godz. 19.00. Nowych chętnych chłopców, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

7. W czwartek przypada Dzień Babci. Wszystkie Babcie polecać będziemy podczas Różańca o godz. 17.30.

8. W piątek przypada Dzień Dziadka. W intencji wszystkich Dziadków modlić się będziemy podczas Różańca o godz. 17.30.

9. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Słowa Bożego i Dzień solidarności z Chorwacją. W czasie każdej Eucharystii modlić się będziemy w intencji narodu chorwackiego. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w Chorwacji.

11. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu Youtube u p. Organisty Tomasz Fabian - (rtmp://a.rtmp.youtube.com/live2) oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

12. Przypominamy o limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele. Przypominamy o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

13. Nasza Parafia włączą się w inicjatywę Orszakowy Challenge Kolędowy. Zachęcamy wszystkich do święta Matki Bożej Gromnicznej, aby nagrali filmik z rodzinnego śpiewania jednej z wybranych kolęd lub pastorałek i nominowali 5 kolejnych rodzin do wyzwania. Nagranie umieszczamy na Facebooku z opisem hashtag #OTK2021.

14. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

15. Do wieczności odeszli: + Krzysztof Rabiega,

+ Irena Kaczmarczyk,

+ Jan  Celebąk,

+ Piotr Koleśnik,