Ogłoszenia Parafialne na 9 niedzielę zwykłą - Uroczystość Trójcy Świętej

niedziela 30.05.2021

2. Czas Komunii wielkanocnej został przedłużony do 14 września.

3. W poniedziałek przypada święto Nawiedzenia NMP.

4. We wtorek przypada Dzień Dziecka. W intencji Dzieci modlić się będziemy podczas różańca o godz. 17.30.

5. Zbiórka ministrantów w środę po wieczornej Mszy Św.

6. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Msza Św. wigilijna z nieszporami i procesją eucharystyczną w środę o godz. 18.00. Nowenna wyjątkowo o godz. 17.45. W czwartek Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00; po procesji ok. 12.30 i o 18.00. Tegoroczna procesja rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.30 w parafii NSJ i przejdzie do naszego kościoła. Prosimy o przygotowanie III ołtarza przez Akcję Katolicką i IV przez Wspólnotę Żywego Różańca. Przypominamy o ustrojeniu okien. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatów, które można przynosić do kosza pod chórem od wtorku. Próby dla dziewczynek sypiących kwiaty w poniedziałek i środę o godz. 16.00 przed kościołem. Z racji pierwszego czwartku miesiąca o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

7. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Msze z nieszporami i procesjami eucharystycznymi w tygodniu w łączności z Mszą Św. o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 11.00.

8. I piątek miesiąca - spowiedź św. od godz. 15.30 do 16.00 i 17.30 do 18.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza Św.

9. W piątek zostaje udzielona dyspensa – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

10. I sobota miesiąca. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

11. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Dziękczynienia. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

12. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

13. Polecamy prasę katolicką:

"Przewodnik Katolicki",

"Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci,

‘’ Niedziela",

"Gość Niedzielny".

14. Do wieczności odeszli:

+ Miłosz Pilarczyk,

+ Stanisław Łuka.