Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstapienie Pańskie.

sobota 28.05.2022

2. Od poniedziałku w łączności z nabożeństwem majowym, modlitwy przygotowujące na uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. Członków kręgu biblijnego zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na salce po wieczornej mszy.

4. We wtorek święto Nawiedzenia NMP.

5. Od środy włącznie z wieczorną mszą nabożeństwo czerwcowe a w niedzielę po mszy o godzinie 11.00.

6. W czwartek przypada I czwartek miesiąca zapraszamy na spotkanie o godzinie 17.30 Towarzystwo Przyjaciół ASD.

7. W piątek przypada I piątek miesiąca od godziny 15.00 do 16.00 okazja do spowiedzi i od godziny 17.30 do 18.00. Dodatkowa msza o godzinie 16.00.

8. W I sobotę od godziny 9.00 objazd chorych z Komunią.

9. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy ministrantów na spotkanie.

10. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego.

11.  Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

12.  W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

+Teresa Mikołajczuk.

Wieczny…. .