Ul. Piłsudskiego 33  797 163 721 - probostwo, (61) 44-246-66 - biuro parafialne   biuro@parafia-nmp.pl A A A

Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej - 26.05.2024

sobota 25.05.2024

2. Nabożeństwo majowe w ciągu tygodnia z mszą wieczorną, apel o godzinie 21.00 przy figurze Matki Bożej do piątku, od  soboty nabożeństwo czerwcowe.

3. W środę po mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Krąg Biblijny. Również w środę po wieczornej mszy zbiórka ministrantów.

4. W środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. Patronki naszej Archidiecezji.

5. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. . W czwartek Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.00. Tegoroczna procesja rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.00 w naszej parafii przy ołtarzu polowym  i przejdzie do kościoła NSPJ. Prosimy o przygotowanie I ołtarza przez Wspólnotę Żywego Różańca i II przez Akcję Katolicką. Przypominamy o ustrojeniu okien. Prosimy o niesienie sztandarów i baldachimu. Zapraszamy do udziału w procesji Dzieci I Komunijne w strojach komunijnych, które gromadzą się przy gablocie ogłoszeń.. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatów, które można przynosić do kosza pod chórem od wtorku. Próby dla dziewczynek sypiących kwiaty w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00 przed kościołem.

6. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Msze z procesjami eucharystycznymi w tygodniu w łączności z Mszą Św. o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 11.00.

7.  W piątek przypada święto Nawiedzenia NMP.

8.  W piątek po wieczornej mszy zapraszamy rodziców i chrzestnych na naukę przedchrzcielną w kościele.

9.  Od 24 do 25 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny", „Misyjne Drogi”.