Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną.

sobota 07.05.2022

2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława bp. i m. głównego Patrona Polski i Archidiecezji.

3. Od poniedziałku do piątku dzieci I Komunijne przeżywają Biały Tydzień.

4. W piątek przypada rocznica I Objawienia w Fatimie. Serdecznie zapraszamy na różaniec o godzinie 17.30, następnie na mszę i po niej na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

5. W sobotę na mszy o godzinie 18.00 ks. Bp Szymon Stułkowski udzieli młodzieży z naszej parafii a także z parafii Jastrzębsko i Miedzichowo sakramentu bierzmowania. W związku z tym serdecznie zapraszamy kandydatów z klas 8 na spotkania po wieczornej mszy w poniedziałek, wtorek i środę. Spowiedź przed sakramentem bierzmowania w piątek po wieczornej mszy.

6. Nabożeństwo majowe w ciągu tygodnia połączone z wieczorną mszą. W niedzielę po mszy o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy o godzinie 21.00 na apel pod figurą Matki Bożej za kościołem.

7. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i początek kwartalnych  Dni  Modlitw  o  powołania  do  służby  w Kościele.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9. Do wieczności odeszła:

+Wanda Walczak.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA KOLEJNY TYDZIEŃ ZOSTANĄ UMIESZCZONE NA STRONIE W NIEDZIELĘ W PÓŹNYCH GODZINACH WIECZORNYCH LUB W PONIEDZIAŁEK PRZED POŁUDNIEM.