Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną - 23.04.2023

sobota 22.04.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka na Caritas Archidiecezjalną wyniosła 647 złotych.

2. Dzisiaj(niedziela) na godzinę 17.30 zapraszamy czcicieli O. Pio.

3. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, bp. m., głównego patrona Polski.

4. We wtorek święto św. Marka, ewangelisty.

5. W poniedziałek, wtorek i czwartek na godz. 16.00 zapraszamy na próbę dzieci I Komunijne.

6. W piątek po wieczornej mszy serdecznie zapraszamy rodziców i chrzestnych na nauki przed chrztem.

7. W sobotę przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy. W tym dniu obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

8. W przyszłą niedzielę – obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania oraz rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. W tym dniu na mszy o godzinie 7.00 modlić się będziemy w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".