Ul. Piłsudskiego 33  (61) 44-224-65   biuro@parafia-nmp.pl A A A

Ogłoszenia na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

niedziela 03.01.2021

2. Kolęda: Zgodnie z dekretem Księdza Arcybiskupa w tym roku nie odbędzie się kolęda.

3. Nasza Parafia włączą się w inicjatywę Orszakowy Challenge Kolędowy. Zachęcamy wszystkich, aby nagrali filmik z rodzinnego śpiewania jednej z wybranych kolęd lub pastorałek i nominowali 5 kolejnych rodzin do wyzwania. Nagranie umieszczamy na Facebooku z opisem hashtag #OTK2021.

4. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego i Światowy Dzień  Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Msza Św. wigilijna we wtorek o godz. 18.00. Msze Św. w środę według porządku niedzielnego. Transmisje  Mszy Św. na żywo na profilach Facebook i Youtube u p. Organisty o godz. 9.00 i 13.00. Transmisja w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej o godz. 11.00. Nowenna do MBNP w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. Po niej koncert kolęd w wykonaniu Ogniska Muzycznego w Nowym Tomyślu. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła – można je nabyć dzisiaj i w środę wychodząc z kościoła u ministrantów za dobrowolną ofiarę. Taca przeznaczona będzie na Krajowy Fundusz Misyjny. Tego dnia zachęcamy do rodzinnego spaceru w koronach z Orszaku Trzech Króli – można je zabrać z bocznej kaplicy kościoła. Zdjęcia ze spaceru zachęcamy do wstawienia na profilu dowolnego medium społecznościowego. Z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne.

5. I czwartek miesiąca – o godz. 17.30 różaniec prowadzony przez TP ASD.

6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez Parafię.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Narodzenia Pańskiego.

8. W kościele może uczestniczyć w liturgii 25 osób. Przypominamy o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela",można jeszcze nabyć kalendarz na 2021r.

10.  Do wieczności odeszli:

+ Stefania Opic,

+ Michał Dembiński.