Ul. Piłsudskiego 33  797 163 721 - probostwo, (61) 44-246-66 - biuro parafialne   biuro@parafia-nmp.pl A A A

Ogłoszenia na 9 Niedzielę zwykłą - 2.06.2024

sobota 01.06.2024

2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Dziękczynienia.

3. Trwamy w oktawie Bożego Ciała . Po mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła.

4. W środę po wieczornej mszy obowiązkowa zbiórka ministrantów.

5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po mszy o godzinie 18.00 procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy. Prosimy o postawienie I ołtarza Żywy Różaniec, II dzieci I Komunijnych, III ministrantów i IV Akcję Katolicką. Po zakończeniu procesji poświęcenie kwiatów i ziół.

6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 15.00 do 16.30 i od 17.30 do 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

7. W sobotę od godziny 9.00 objazd chorych z Komunią świętą.

8. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza. W przyszłą niedzielę dodatkowa msza o godzinie 14.00 w intencji niepełnosprawnych i ich rodzin. Po mszach zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie.

9. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę 24-25 czerwca do Częstochowy. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

10. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII prosimy o uzupełnienie danych do 9 czerwca. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

11. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki"  "Niedziela", "Gość Niedzielny", ”Misyjne Drogi”.

12. Do wieczności odszedł: +Jan Minge. Wieczny odpoczynek… .