Ogłaszenia parafialne na XI Niedzielę zwykłą

niedziela 13.06.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej wyniosła 234 zł.

2. Dzisiaj taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

3. Kandydatów do bierzmowania, którzy nie uczestniczyli w zeszłotygodniowych spotkaniach zapraszamy w środę o godz. 19.00 lub w piątek o godz. 16.00 do salki parafialnej.

4. Od przyszłej niedzieli przestanie obowiązywać dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Transmisja Mszy Św. tylko o godz. 11.00.

5. Nabożeństwo czerwcowe  w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą o godz. 11.00.

6. Zapisy do Szkoły muzycznej trwają do 24.06.

7.      Są jeszcze miejsca na jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy organizowany przez Akcję Katolicką w poniedziałek 21 czerwca do sanktuarium św. Jacka. Zapisy do 15 czerwca u p. Jana Klimko. Szczegóły w gablotce.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9.  Do wieczności odeszli:

+ Joanna Kowalska,

+ Zbigniew Gawron,