34 Niedziela zwykła - Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

niedziela 21.11.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka gospodarcza wyniosła 5.402 zł.

2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, Patronki  muzyki kościelnej.

3. We wtorek zapraszamy czcicieli O. Pio na różaniec.

4. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na katechezę przedchrzcielną w piątek po wieczornej Mszy Św. w kościele.

5. W piątek na godzinę 18.30 zapraszamy młodzież chcącą działać w duszpasterstwie młodych w naszej parafii.

6. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy ministrantów do kościoła na zbiórkę. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

7. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 7.00 będziemy modlić się w intencji Wspólnoty Różańcowej.

8.  Przypominamy o: obowiązku maseczki w kościele i o dystansie między osobami.

9.  Polecamy prasę katolicką:

- "Przewodnik Katolicki",

- "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci,

- "Niedziela",

- "Gość Niedzielny" z płytą DVD z filmem przedstawiającym życie błogosławionego od wczoraj Ks. Machy,

- kalendarzyk katolicki na 2022 r.  z informatorem Archidiecezji Poznańskiej- 7 zł.

10. Zachęcamy do ogólnopolskiej nowenny do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny w dniach od 22 do 30 listopada.

11.  Do wieczności odeszli:

+ Krystian Bekter,

+ Andrzej Buczko,