Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2019

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe codziennie w łączności z Mszą św. wieczorną.
  3. Każdego dnia maja o godz. 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny przy figurze.
  4. Próby przed Bierzmowaniem po mszy św. wieczornej: wtorek 21.05.2019 klasy VIII klasy szkoły podstawowej, piątek 24.05.2019 dla wszystkich - próba śpiewu.
  5. W przyszłą niedzielę 26.05. po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na spotkanie członków Żywego Różańca Kobiet i Mężczyzn oraz kandydatów pragnących włączyć się do Żywego Różańca.
  6. Zapraszamy na VII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę w dniach 31 maja – 1 czerwca 2019. Wyjazd 31 maja o godz. 7.00 z parkingu przy Biedronce. Koszt 100 zł. Informacje i zapisy u pani Krystyny Konatowskiej. Bliższe informacje w gablocie.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożoną daninę diecezjalną. Można ją jeszcze składać w kopertach w czasie składki albo w biurze parafialnym.
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Niedziela”, „Gość niedzielny”.

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZŁA DO WIECZNOŚCI

śp. Krystyna Olichwier - pogrzeb we wtorek o godz. 12.00