Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone w naszej parafii i za wszelkie dobro.
  2. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę we wtorek 19.11 po Mszy Św. wieczornej do salki przy wikariacie.
  3. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy w sobotę 23.11. o godz. 17.15 na różaniec i Mszę św.
  4. W piątek wspominamy w Liturgii św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej, z tej okazji składamy życzenia Bożego błogosławieństwa wszystkim troszczącym się o piękno muzyki w naszym kościele.
  5. W piątek 23.11 po wieczornej Mszy św. zapraszamy na katechezę przedchrzcielną rodziców i chrzestnych planujących w najbliższym czasie chrzest swojego dziecka. Uczestnictwo w katechezie należy do obowiązków rodziców i rodziców chrzestnych.
  6. W przyszłą niedzielę 24.11. po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na spotkanie członków Żywego Różańca Kobiet i Mężczyzn oraz kandydatów pragnących włączyć się do Żywego Różańca.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. W łączności z Mszą Św. o godz. 11.00 zostanie odprawione nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za pobożne i publiczne zmówienie tego aktu można dostąpić odpustu zupełnego.
  8. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Bolewicach. Suma o godz. 12.00.
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci, „Gość niedzielny”, „Niedziela”„Miłujcie się”.

UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZLI DO WIECZNOŚCI

śp. Urszula Łuczak