Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro.
  2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu ze względu na okres wakacyjny Msze św. w niedziele są o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 13.00.
  3. Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców tradycyjnie po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
  4. W poniedziałek  obchodzimy święto Marii Magdaleny. We wtorek św. Brygidy – patronki Europy, a w czwartek obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła.
  5. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy we wtorek 23.07. o godz. 17.15 na różaniec i Mszę św.
  6. W przyszłą niedzielę 28.07. po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na spotkanie członków Żywego Różańca Kobiet i Mężczyzn oraz kandydatów pragnących włączyć się do Żywego Różańca.
  7. 2 sierpnia, jak co roku przez naszą parafię przechodzić będzie Piesza Pielgrzymka Gorzowska na Jasną Górę. Prosimy o zgłaszanie w biurze parafialnym lub w zakrystii adresów tych osób, które mogą i chciałyby przyjąć pielgrzymów do swoich domów na nocleg.
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”, „Niedziela”, „Gość niedzielny”.

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZŁA DO PANA

śp. Maria Jerzewska