Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone w parafii i za wszelkie dobro.
  2. Noworoczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w środę 15 stycznia po wieczornej Mszy św. w salce św. Jana Pawła II.
  3. Rodziców klas trzecich szkół podstawowych których dzieci przystąpią w tym roku do I komunii św. wraz z dziećmi zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców dzieci niepełnosprawnych na Mszę św. o godz. 14.00, która zostanie odprawiona w ich intencji.
  5. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by tegoroczny Orszak Trzech Króli mógł się odbyć, a na których zawsze możemy liczyć. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce harcerzy, policji i straży miejskiej, nauczycieli i młodzieży z nowotomyskich szkół. Dziękujemy Wam, drodzy Parafianie, bez których obecności Orszak nie miałby sensu. Bóg zapłać.
  6. Zbiórka kolędowa ministrantów w sobotę 18.01o godz. 9.30 na salce przy wikariacie.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.11.00  wystąpi chór Melodia z Boruji Kościelnej.     
 
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

"Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość niedzielny", "Miłujcie się".

 

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZŁY DO WIECZNOŚCI

śp. Stanisława Budzińska

śp. Maria Orwat

     Wieczny odpoczynek....