Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro.
  2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy dobrowolne ofiary na Wydział Teologiczny UAM i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W środę w kalendarzu liturgicznym wspominamy św. Stanisława Kostki patrona Polski. Tego dnia imieniny obchodzi Ksiądz Arcybiskup Metropolita Stanisław Gądecki. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  4. Ministrantów seniorów zapraszamy na spotkanie w środę 18.09 po Mszy Św. wieczornej do salki św. Jana Pawła II.
  5. W sobotę 21.09 obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  6. W przyszłą niedzielę św. Tomasza. Nasz Ks. Wikariusz obchodzi swoje imieniny. Na Mszy św. godz. 11.00 będziemy modlić się w Jego intencji i złożymy życzenia.
  7. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji Orszaku Trzech Króli zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek 20 września o godz 18.30 do salki św. Jana Pawła II.
  8. 28 września we Lwówku odbędzie się spotkanie modlitewno–formacyjne Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 9.45 z parkingu przy Biedronce.
  9. Biuro Parafialne będzie czynne w środę w godzinach od 10.00  do 12.00
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Gość niedzielny”, „Niedziela”.

W zakrystii można kupić modlitewnik Róż Różańcowych w cenie 10 zł.

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZŁA DO WIECZNOŚCI

śp. Bożena Dominiak - pogrzeb we wtorek o godz. 12.00