Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1.       Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone  na prowadzone prace przy naszej parafii i za wszelkie dobro.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców dzieci niepełnosprawnych na Mszę św. o godz. 14.00, która zostanie odprawiona w ich intencji.
  3. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by tegoroczny Orszak Trzech Króli mógł się odbyć, a na których zawsze możemy liczyć. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce harcerzy, policji i straży miejskiej, nauczycieli i młodzieży z nowotomyskich szkół. Dziękujemy p. Justynie za piękne królewskie stroje, drukarni Kazimierz za bezpłatne wydrukowanie plakatów orszakowych i Wam, drodzy Parafianie, bez których obecności Orszak nie miałby sensu. Bóg zapłać.
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”, „Gość niedzielny”, „Niedziela”

 

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZLI DO WIECZNOŚCI

śp. Jerzy Chylak

     Wieczny odpoczynek...