Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019

6 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.       Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone  na prowadzone prace przy naszej parafii i za wszelkie dobro.
  2. W środę zapraszamy na nowennę i Mszę św. o godz. 18:00 młodzież z klas VII szkoły podstawowej, będzie to kolejne spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania. Obecność na nowennie, Mszy św. i spotkaniu obowiązkowa.
  3. W piętek obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  4. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy w sobotę 23.02. o godz. 17.15 na różaniec i Mszę św.
  5. Za tydzień w niedzielę 24.02 po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców obecnych uczniów kl. II szkół podstawowych, które w roku 2020 przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
POLECAMY PRASĘ KATOLICKĄ

„Przewodnik Katolicki”; „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci; „Gość niedzielny”; „Niedziela”

W UBIEGŁYM TYGODNIU ODESZLI DO PANA

śp. Kazimierz Kubiak